Будівництва капітальних споруд на Дніпровських островах і в Гідропарку у Києві не буде, оскільки в такому випадку, щоб уникнути підтоплень, доведеться робити високі набережні на островах, що може завдати непоправної шкоди екосистемі. Про це заявили в Департаменті містобудування та архітектури, повідомляє Київська міська державна адміністрація.
У той же час в рамках Стратегії розвитку Києва до 2025 року розроблено проект «Дніпровська перлина», яким передбачено розвиток київських островів і схилів таким чином, щоб вони стали комфортним місцем для відпочинку киян, але паралельно залишалися екологічно важливою ​​зоною міста.

Зараз експерти спільно з представниками громадськості працюють над розробкою «Концепції реновації долини Дніпра в Києві», що в майбутньому може стати «Конституцією Дніпровських островів», тобто головним документом, який регулюватиме всі без винятку аспекти діяльності людини на цій території.

Як наголошується в повідомленні, Київ має унікальне середовище - острови, розташовані в географічному центрі міста, загальною площею приблизно 2500 га. Це майже єдине природне утворення такого масштабу серед світових столиць.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152