Конституційна асамблея розглядає пропозицію про введення двопалатного парламенту, але про прийняття рішення з цього приводу говорити рано. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час брифінгу заявив голова Конституційної асамблеї, перший президент України Леонід Кравчук.

«Зараз є тільки проект концепції. І всі ці питання (двопалатний парламент і скорочення чисельності народних депутатів) обговорюються. Але ми не можемо говорити про ідеї членів Асамблеї. Ми можемо вам говорити тільки про те, що затверджено Асамблеєю», - відповів Кравчук на запитання журналістів про те, чи дійсно в Асамблеї обговорюють введення в Україні двопалатного парламенту і скорочення чисельності Верховної Ради.

При цьому він зазначив, що членам Асамблеї не варто публічно висловлювати свої ідеї, щоб їх не сприймали як затверджені норми.

«Зараз усі члени Асамблеї подають свої пропозиції. До середини вересня ми їх відпрацюємо і в кінці місяця визначимо проект концепції. І тоді відбудеться засідання, на якому ми будемо голосувати за проект концепції», - сказав він.

Нагадаємо, голова Конституційної асамблеї, перший президент України Леонід Кравчук повідомив, що асамблея планує в березні оприлюднити концепцію внесення змін до Основного Закону.

Пізніше презентація нового проекту Конституції України була перенесена на травень.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274