Урядовий законопроект №2515 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення» у першому читанні підтримали 279 народних депутатів.

Крім того, ВР постановила, що терміни підготовки даного законопроекту до другого читання скорочені в 2 рази.

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко, представляючи даний законопроект, попросив депутатів не затягувати з прийняттям закону. «У нас немає часу на роздуми і затягування», - зазначив він.

Міністр повідомив, що коли почне діяти цей закон, то за 3 роки до держбюджету надійде понад 20 млрд грн, притому без додаткового навантаження на сумлінних платників податків. «Я прийшов сьогодні до вас, маючи підтримку представників бізнесу, які прагнуть прозорості та соціальної відповідальності. Головною метою законопроекту є побудова в Україні дієвої системи держрегулювання трансфертного ціноутворення», - підкреслив він.

Клименко наголосив, що законодавство про трансферне ціноутворення - це дієві механізми, спрямовані на упередження неконтрольованого виведення капіталу з країни в офшори. «Бізнес повинен робити відповідні відрахування до бюджету України. На жаль, сьогодні усталилася практика, коли великий бізнес мінімізує свої зобов'язання, ми знаємо про це і повинні покласти цьому край», - підсумував він.

Як раніше повідомляв ForUm, заступник міністра доходів і зборів Андрій Ігнатов заявив, що прийняття закону про трансферне ціноутворення додатково дасть держбюджету близько 20 млрд грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

252