Європейський Союз закликає Україну прийняти ті законодавчі акти, які поліпшать систему надання притулку біженцям. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявила заступник голови Представництва ЄС в Україні Марія Юрікова.

«Наріжний камінь у роботі з Україною - це захист прав людини. Тому ЄС працює з офісом ООН для забезпечення надання мінімального притулку. Бюджет одного із таких проектів становить 1 млн 400 тис. євро, іншого проекту, спрямованого на поліпшення міжнародного захисту та інтеграції, - 1 млн 100 тис. євро. Я дякую ООН і уряду України за співпрацю і прогрес в поліпшенні законодавчої бази. Крім того, я закликаю український уряд прийняти всі законодавчі акти, які поліпшать систему надання притулку», - зазначила вона.

За словами Юрікової, по всьому світу проживає близько 6 млн біженців. «Це не тільки цифри - це тяжкі долі, перервані сімейні зв'язки і дитинство. ЄС намагається знайти кошти, щоб хоча б мінімально підтримувати цих людей. На це виділяється приблизно 840 млн євро», - підсумувала вона.

Як раніше повідомляв ForUm, станом на квітень з початку року в Україні більше 200 людей звернулися із заявою про надання їм статусу біженця.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна посилить роботу у напрямі захисту прав біженців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147