Вітчизняні сільгосппідприємства за 5 місяців 2013 року збільшили виробництво продукції на 10,2%. При такій динаміці обсяги сільгоспвиробництва протягом найближчих двох років можуть досягти 260 млрд гривень, повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Сьогодні аграрний сектор одним з перших показує ефективність Програми активізації економіки на 2013-2014 роки. За 5 місяців поточного року обсяги сільгоспвиробництва збільшилися на 5,1%, порівняно з відповідним періодом минулого року. Найбільше зростання показали підприємства аграрного сектора, які виробили на 10,2% сільгосппродукції більше, ніж за аналогічний період роком раніше. При цьому обсяги виробництва сільгосппродукції зросли в 21 області країни», - цитує першого віце-прем'єр-міністра його прес-служба.

Однак, на його думку, важливим є нарощування сільгоспвиробництва господарствами населення. Цього року вони виробили на 1,2% продукції більше, ніж у 2012 році.

«Нарощування виробництва аграрної продукції господарствами населення є одним з ключових завдань Мінагрополітики. Це стане можливим завдяки державній підтримці фермерських господарств, реалізації пілотних проектів із заготівлі та реалізації молочної продукції, виробленої сільськогосподарськими кооперативами, і розвитку мережі оптових ринків», - підкреслив Арбузов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153