На ст. Шабо невідомий чоловік заліз на вагон вантажного поїзда, в результаті чого був смертельно уражений електрострумом.

За даними відділу по зв'язках з громадськістю Управління МВС України на Одеській залізниці, повідомлення про подію надійшло 18 червня о 21:00.

Слідчо-оперативна група лінійного відділу, яка виїхала на місце події, встановила особу потерпілого, а також обставини нещасного випадку.

Як з'ясувалося, чкрверо студентів одного з навчальних закладів м. Білгород-Дністровського у віці 17-19 років, повертаючись з відпочинку на морі в селищі Затока, вирішили зробити зупинку на станції Шабо, щоб сфотографуватися на вантажних вагонах, не усвідомлюючи небезпеки цього задуму.

Першим забрався на вагон-зерновоз 19-річний житель с. Широке Білгород-Дністровського району, який на очах своїх товаришів підняв руки і миттєво був уражений струмом високої напруги в 27 тис. вольт. Диспетчер залізниці відразу викликав «швидку допомогу», лікарі якої, на жаль, констатували травму, не сумісну з життям.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230