У Криму необхідно розвивати й ефективно використовувати біоенергетичні ресурси. Про це заявив голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов у рамках презентації проекту з впровадження енергозберігаючих технологій у вуличному освітленні, повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

«Крим має потужний потенціал для розвитку цього напрямку. За рік ми виробляємо близько мільйона тонн соломи, значна частина використовується для потреб сільського господарства, але близько 200 тисяч тонн фермери просто спалюють. Ми можемо використовувати цей ресурс для опалення, в тому числі, об'єктів соціальної сфери та освіти», - заявив Могильов.

Згідно з попередніми розрахунками Республіканського комітету АРК з палива, енергетики та інноваційної політики, з 200 тис. тонн соломи можна виробити 173 тис. пелет. Їх використання еквівалентно 79 млн кубометрів природного газу.

Могильов доручив комітету спільно з іншими профільними відомствами розробити проект з розвитку біоенергетики. Проект повинен враховувати будівництво заводів з виготовлення пелет, а також оснащення закладів необхідним котельним обладнанням.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157