Голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що для налагодження продуктивної роботи парламенту необхідний ефективний діалог між усіма депутатськими фракціями.

«Питання одне - опозиція повинна сьогодні почути фракції більшості. Більшість - опозицію. І виходу іншого немає - лише домовлятися», - сказав Володимир Рибак під час зустрічі Президента України Віктора Януковича з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій.

Голова ВР також вважає неприпустимим використовувати парламентську трибуну для політичного піару. На його думку, нинішня ситуація спровокована майбутніми президентськими виборами.

«Вважаю, що настав час, що ми повинні зупинитися... Так далі просто не може бути. Перемогу ми одержимо тільки над власним народом, якщо ми далі так будемо «працювати», - підкреслив Володимир Рибак.

Нагадаємо, сьогодні в Адміністрації Президента відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з лідерами парламентських фракцій. Опозицію представляв лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк. Лідери фракцій «Свобода» та «УДАР» Олег Тягнибок і Віталій Кличко відмовилися йти на зустріч з Президентом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177