Президент України Віктор Янукович готовий робити все необхідне для системної співпраці з парламентом. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, він заявив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій.

«Я готовий до системної співпраці з парламентом. Все залежатиме від культури наших відносин, політичної культури», - сказав Янукович.

Він висловив надію, що в Україні буде підвищуватися рівень політичної культури. «Хотів би бути причетним до цього процесу. Будь-які дії мої, якщо вони будуть впливати позитивно на цей процес, - я готовий це робити», - зазначив Президент.

За словами Глави держави, велике значення має політична воля депутатів, представників партій, які знаходяться в парламенті. «Коли є спільне бажання, можна завжди досягти багато чого», - підкреслив Глава держави.

Разом з тим він зазначив, що всі політики повинні пам'ятати про відповідальність. «Коли виконавча влада працює, головне - їй не заважати, краще допомагати. Я був лідером опозиції. Коли ми ходили на уряд і заважали уряду працювати? Ніколи такого не було», - підкреслив Президент.

Він нагадав, що проводилися засідання опозиційного уряду, давалися рекомендації, проводилися переговори. «Сьогодні дуже часто приходять депутати від опозиції і починають дестабілізувати ситуацію в уряді. Якщо уряд не працюватиме, хто ж буде працювати в країні?», - сказав Янукович.

«Ми також повинні домовитися: приходить уряд у п'ятницю до парламенту, ви вимагаєте, щоб був звіт, той чи інший міністр, віце-прем'єр-міністр, прем'єр-міністр - будь ласка, вони зобов'язані звітувати перед парламентом, і вони це робитимуть, ніяких проблем тут немає», - резюмував Президент.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198