Президент України Віктор Янукович називає недоречними розмови про можливе погіршення соціально-економічної ситуації в країні. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, Президент України Віктор Янукович заявив на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій.

«Що стосується нагнітання страхів або напруження пристрастей з приводу можливого соціально-економічного колапсу в Україні. Така постановка питання недоречна, тому що вона не підкріплюється фактами», - сказав Янукович.

Президент підкреслив, що в першому кварталі цього року відбулася певна стабілізація темпів зростання внутрішнього валового продукту.

Крім того, за його словами, зберігається тенденція до зниження кредитних ставок для бізнесу. «Ми очікуємо поступового пожвавлення ділової активності», - зазначив Глава держави.

Янукович також заявив, що Україна своєчасно виконує зобов'язання за внутрішніми та зовнішніми боргами. «При цьому бюджет України виконується на 100,6%», - підкреслив Президент. Він також зазначив, що соціальні витрати виконуються на 100%, вдалося скоротити дефіцит Пенсійного фонду.

Глава держави розповів, що зараз підготовлено близько 800 інвестиційних проектів, спрямованих, насамперед, на підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника. «У цій частині ще треба приймати близько 17 законів. Я просив би вас, шановні колеги, їх підтримати, тому що вони всі направлені на поліпшення інвестиційного клімату в Україні, - сказав Президент.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167