У 2012 році обсяги іноземних інвестицій у сільське господарство України зросли на 6,4%. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабміні заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Минулого року в сільському господарстві України освоєно 16 млрд грн капітальних інвестицій, що на 11% більше, ніж у 2011 році. Крім того, іноземні інвестори проявляють все більший інтерес до аграрного сектора. Так, у 2012 році обсяги прямих іноземних інвестицій у сільське господарство зросли на 6,4% порівняно з 2011 роком», - сказав міністр.

За його словами, аналітики прогнозують, що українські агропромислові компанії у наступні 5-10 років зможуть залучити 20-30 млрд дол. «Такі позитивні тенденції зумовлені у тому числі і тим, що уряд сьогодні робить все, щоб умови аграрного бізнесу були зрозумілими, прозорими і прогнозованими. Сьогодні державна аграрна політика спрямована на забезпечення макроекономічної стабільності, гарантування права власності, запровадження прозорого обігу земель та ефективне державно приватне партнерство», - підсумував Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189