Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк незадоволений оперативністю Київського метрополітену при ліквідації наслідків позаштатних ситуацій і доручив скоротити вдвічі час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Костюк провів нараду, у ході якої розглянув питання оперативності ліквідації транспортної пригоди службою метрополітену, що сталася 17 червня на Святошинсько-Броварській лінії.

На його думку, дії керівництва КП «Київський метрополітен» не відповідають вимогам, зокрема, відновлення руху поїздів має відбуватися вдвічі швидше, щоб доставляти пасажирам якомога менше незручностей.

«Для якнайшвидшої ліквідації нештатних ситуацій важливо, щоб дії працівників станції були чіткими і злагодженими. Метро - це транспорт, користування яким пов'язане з підвищеною небезпекою, тому кожен крок працівника повинен бути доведений до автоматизму у будь-якій ситуації. Також важливо відпрацювати механізм чіткого інформування та координації дій пасажирів, щоб звести незручності для киян до мінімуму», - зазначив Костюк.

Разом з тим, заступник голови КМДА позитивно відзначив роботу КП «Київпастранс». Після транспортної пригоди комунальне підприємство оперативно виділило додатковий рухомий склад. Так, на тролейбусний маршрут №5, який курсує між станціями метрополітену «Нивки», «Берестейська», «Шулявська», «Політехнічний інститут», «Університет», «Площа Льва Толстого», додатково направили вісім тролейбусів. Крім того, був організований тимчасовий автобусний маршрут звичайного режиму руху від станції «Святошин» до станції «Університет» загальною кількістю 10 автобусів великої та надвеликої місткості та посилено роботу таксомоторів, що працюють в режимі маршрутного таксі в цьому районі.

«Не менш важливим є налагодження і підтримка постійного оперативного зв'язку між керівниками усіх комунальних підприємств, що здійснюють міські перевезення. Саме тому я дав доручення розглянути можливість створення єдиної диспетчерської служби для координації роботи різних видів транспорту», - розповів Костюк і додав, що найближчим часом також буде перевірено наявність аптечок на станціях метрополітену та їх укомплектованість.

Нагадаємо, 17 червня 2013 року в ранковий час «пік» на станції метро «Шулявська» стався нещасний випадок - пасажир впав на рейки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

132