В обласній лікарні міста Бургаса (Болгарія) залишаються сім із 22 українських дітей, які отримали опіки стоп, виступаючи на сцені Міжнародного фестивалю юних талантів у місті Несебрі. Про це повідомляє прес-служба МЗС України, посилаючись на інформацію консульства України у Варні.

«Після огляду дітей з'ясувалося, що 15 із них мають легку часткову ступінь опіків, вони не потребували госпіталізації і отримали необхідну медичну допомогу. У решти сімох дітей - опіки 1-2-го ступеня всієї поверхні стопи. За інформацією лікаря, вони на два-три дні були залишені у лікарні для продовження лікування», - йдеться у повідомленні.

У МЗС зазначили, що консульська установа встановила контакт з дітьми, які почуваються добре і очікують виписки. Батьки дітей знають про ситуацію від керівника групи.

Крім того, консульство України у Варні звернулося до організаторів фестивалю у Несебрі, Міністерства охорони здоров'я Болгарії і Агентства з питань туризму Болгарії з проханням надати інформацію щодо причин ситуації з нагріванням сцени і відсутністю контролю з боку організаторів.

«МЗС України і консульство України у Варні тримають справу на особливому контролі», - запевнили у Міністерстві.

Нагадаємо, 17 червня в обласну лікарню Бургаса були доставлені 22 дітей (віком від 13 до 15 років) з України з опіками стоп.

Діти представляють танцювальний колектив «Ювента» із м.Кривий Ріг і перебувають у Болгарії з метою участі у Міжнародному фестивалі юних талантів у Несебрі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

843