У присутності Президента України Віктора Януковича та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка підписані двосторонні документи, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

Сторони підписали Протокол про обмін грамотами про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Білорусь про державний кордон від 12 травня 1997 року.

Договір між Україною і Республікою Білорусь про державний кордон був підписаний 12 травня 1997 року, ратифікований Верховною Радою України 18 липня 1997 року. 17 травня 2010 року президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко підписав Закон Республіки Білорусь «Про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Білорусь про державний кордон».

Для набуття чинності Договору про кордон необхідно підписати Протокол про обмін грамотами про ратифікацію даного документа. Протокол визначає посадових осіб України та Республіки Білорусь, уповноважених на обмін ратифікаційними грамотами Договору про державний кордон, а також підтверджує, що ратифікаційні грамоти, які підлягають обміну, складені належним чином і у відповідній формі.

Як раніше повідомляв ForUm, у Києві відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228