Співробітники Управління МВС України на Одеській залізниці на ст. Миколаїв затримали групу місцевих жителів, які з двох вагонів вантажного поїзда викрали 7,5 тонни цукру.

Як повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Управління МВС України на Одеській залізниці, правопорушниками виявилися 38-ми та 37-річні жителі Миколаївської області, які раніше не притягалися до кримінальної відповідальності.

Затримані на гарячому чоловіки намагалися переконати правоохоронців, що на залізницю вони приїхали, щоб накосити сіно поблизу лісосмуги.

За їхніми словами, намір відкрити вагони вантажного потягу виникло несподівано.

«Але всі подальші дії зловмисників свідчать про те, що до правопорушення вони ретельно готувалися, адже, зробивши несанкціоноване відкриття дверей вагонів за допомогою спеціального інструменту, вони за короткий час встигли викрасти й перенести у лісосмугу 155 мішків цукру загальною вагою 7450 кг з метою його подальшої реалізації», - повідомили у міліції.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Викрадений цукор повернений власникові. Перевіряється причетність інших осіб до скоєння даного правопорушення, а також встановлюються всі обставини підготовки і скоєння крадіжки. Триває досудове розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

178