В Україні продовжують діяти програми підтримки тваринництва. Так, за перші чотири місяці року держава перерахувала селянам 91,8 мільйона гривень дотації за збереження молодняка ​​ВРХ, 8,6 мільйона гривень - за здачу на забій ВРХ і свиней, а також компенсувала 5,2 мільйона гривень за придбання установки індивідуального доїння. Всього за цими програмами сільгоспвиробники отримають 105,6 мільйона гривень, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава і далі виплачує дотації за збереження та утримання молодняка ​​ВРХ, за здачу на забій свиней і ВРХ, а також частково компенсує витрати на придбання установки індивідуального доїння. Таким чином держава стимулює утримувати худобу і реалізувати її на забій на спеціалізовані підприємства, як це робиться в цивілізованих країнах. І ми бачимо, що участь у цих програмах беруть все більше сільгоспвиробників - селян, фермерів і кооператорів», - зазначив міністр.

«Ці державні програми підтримки тваринництва дають свої результати. Так, минулого року, вперше за роки незалежності, стабілізувалося поголів'я ВРХ. А вже станом на початок червня поточного року воно зросло на 3,2%, порівняно з відповідною датою 2012 року. Поголів'я ж свиней зросло на 4,8%. Тому держава й Мінагрополітики і надалі мають намір продовжувати таку підтримку галузі», - підкреслив Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

270