У чотирьох областях фітосанітарні інспектори борються з небезпечними карантинними організмами. Так, у Миколаївській та Запорізькій областях державні інспектори з карантину рослин знищують шкідливий бур'ян, здатний завдати значної шкоди сільгоспугіддям. Крім того, на Тернопільщині борються з паразитом, що знищує врожаї картоплі. А в Івано-Франківській області ліквідують небезпечну хворобу, що пошкоджує овочі.

Минулого тижня інспектори з карантину рослин виявили в двох областях амброзію полинолисту. Цей бур'ян небезпечний тим, що може не тільки привести до серйозних збитків у сільгоспугіддях, а й завдати шкоди здоров'ю людини. Зокрема, амброзія полинолиста була виявлена ​​в Запорізькій області на площі 0,55 га і Миколаївській - на 0,012 га.

А на Тернопільщині карантинні інспектори виявили золотисту картопляну нематоду - небезпечний організм, здатний знищити врожай картоплі. Паразит виявлений на площі 2,86 га.

Крім того, в Івано-Франківській області на площі 1,56 га зафіксовано бактеріальний опік плодових. Ця шкідлива хвороба плодових вражає сільськогосподарські рослини і заподіює значний збиток.

Зараз на цих заражених територіях здійснюються фітосанітарні заходи, необхідні для знищення шкідливих організмів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185
Туфли осень-зима Everest