За фактом зникнення безвісти росіянки Тетяни Сидорової в Криму відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (вбивство) КК України. Про це повідомляє УМВС України в Севастополі.
 
Згідно з повідомленням, працівники севастопольської міліції проводять оперативно-слідчі дії, спрямовані на встановлення місцезнаходження громадянки Росії.
 
Як розповів начальник УМВС України в м. Севастополі Валерій Радченко, з метою встановлення місцезнаходження Сидорової була розгорнута робота оперативного штабу. До його складу крім міліціонерів були залучені працівники Севастопольської міської державної адміністрації, головного управління ДСНС у м. Севастополі, ДП «Севастопольське лісове господарство», волонтери з пошуковими собаками, громадськість.
 

З гори Куш-Кая, де востаннє бачили дівчину, розпочато активні розшукові заходи, в яких взяли участь більше 60 правоохоронців. Станом на 14.00 17 червня обстежені передгір'я деяких гір, загальна площа склала близько 500 га.

Було опитано 12 груп туристів, впорядковано два наметові містечка, загальна кількість опитаних склала 150 осіб. Серед відпочиваючих у цьому районі співробітниками міліції були поширенні орієнтування про зникнення дівчини. На жаль, поки заходи результатів не принесли.

У пошуках Тетяни Сидорової також брали участь військовослужбовці військових частин, розташованих у гірській місцевості селища Резервне. Вони обстежили місцевість, прилеглу до території частин.

Працівники міліції звертаються до всіх відпочиваючих, збираючись у туристичний похід, дотримуватися правил безпеки в горах, пересуватися групами і вибирати безпечні маршрути.

Нагадаємо, дівчина приїхала до Севастополя із Санкт-Петербурга 8 червня на відпочинок і безвісти пропала. Її знайомі втратили з нею зв'язок вночі з 12 на 13 червня і наступного дня звернулися із заявою до Балаклавського РВ УМВС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220