Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляє про те, що в парламенті відсутнєє рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов'язав вилучити картки для голосування і посвідчення у депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, спікер ВР заявив на брифінгу.

«Я сьогодні з ранку прийшов на роботу і запитав його, є рішення суду чи немає? Виявилося, рішення суду немає. Тому коментувати я поки не можу. Мені потрібно його отримати, прочитати і тоді я визначатимусь, що робити далі», - зазначив він.

На уточнююче запитання журналістів, чи буде парламент подавати апеляцію на рішення суду, Рибак сказав: «Можливо, буде апеляція, можливо, щось інше. Мені потрібно подивитися, що там написано і яке питання розглядалося. Кажуть, що воно сьогодні вже повинно бути», - підсумував Рибак.

Як раніше повідомляв ForUm, 8 лютого Вищий адміністративний суд України позбавив депутатських мандатів Павла Балогу та Олександра Домбровського.

12 червня народний депутат кількох попередніх скликань Юрій Кармазін заявив, що Окружний адміністративний суд Києва 11 червня зобов'язав голову Верховної Ради Володимира Рибака вилучити посвідчення у народних депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги.

Alpha

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

156