У першому в українській історії «Junior School-battle» взяли участь більше 12 тисяч школярів із 515 загальноосвітніх шкіл. А головний приз - 25 тисяч гривень на проведення грандіозного випускного вечора отримала школа-ліцей №7 із Вінниці, учні якої у фіналі акції найбільш переконливо довели журі унікальність своєї школи.

Національна акція «Junior School-battle» («Битва за випускний») стартувала 1 жовтня 2012 року, її організатором стала національна освітня програма фінансової грамотності «Юніорбанк». Перевірити фінансову грамотність школярів допомогли не іспити чи тести, а активна участь у програмах «Юніорбанку» та користування пластиковою карткою Юніора.

«Взяти участь у акції і перемогти могла будь-яка школа, державна чи приватна, міська чи сільська, - каже керівник «Юніорбанку» Тетяна Дашевська. - Головна мета «Junior School-battle» - допомогти дітям навчиться користуватися банківськими послугами ще у школі».

У фінал конкурсу вийшли 10 шкіл, учні яких краще за інших розбираються в банківських питаннях і, відповідно, у яких оформлена найбільша кількість карт. А результат «битви» вирішило творче завдання: школи-фіналісти розмістили на сайті конкурсу «Junior School-battle!» оригінальну відео-історію на тему «Чим унікальна наша школа». На думку журі, до складу якого увійшли банкіри і відомий український музикант Кузьма Скрябін, найкраще впоралися із завданням саме вінницькі хлопці, повідомляє «Газета.ua».

«Ми вибрали такий трохи жартівливий формат ролика, який показує кращі сторони нашого ліцею та його випускників», - каже 11-класник школи-ліцею №7 Віктор Пашинський. Учні цієї вінницької школи вже давно не носять до школи готівку - розплачуватися за обіди і «відзначатися» на уроках допомагає карта Юніора, про що старшокласники ліцею і розповіли у своєму ролику.

Також у рамках «Junior School-battle» пройшло змагання і в «особистому» заліку - школярі, які привели до школи фінансової грамотності «Юніорбанку» найбільше своїх друзів, отримали iPod.

Сьогодні у національній програмі фінансової грамотності «Юніорбанк» вже більше півмільйона учасників, які не тільки можуть користуватися «дорослими» банківськими послугами, а й безкоштовно навчатися у юніорській бізнес-школі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198