Група невідомих атакувала офіс Республіканської народної партії, найбільшої опозиційної партії Туреччини, в районі Бейоглу в Стамбулі, пише у понеділок турецьке видання Hurriyet Daily News.

Група з 35-40 осіб з палицями та камінням атакувала будівлю, скандуючи при цьому ім'я прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана. Нападники втекли, побачивши всередині будівлі групу молодих людей, сказала виданню член парламенту Туреччини від Республіканської народної партії Бінназ Топрак, яка була під час інциденту в офісі, однак яка не бачила нападу, оскільки перебувала на верхніх поверхах будівлі, повідомляє РІА «Новости».

У результаті нападу ніхто не постраждав, у будівлі було вибито кілька вікон.

Як зазначає видання, після розгону мітингу опозиції на площі Таксім і в парку Гезі в Стамбулі деякі учасники протестної акції ховалися від поліції в офісах Республіканської народної партії, де їм при необхідності надавалася медична допомога.

Як раніше повідомляв ForUm, протести у Стамбулі спалахнули 31 травня після жорсткого придушення поліцією мирної екологічної акції. Згодом опозиційні виступи пройшли у столиці Туреччини Анкарі та інших містах країни.

Влада жорстко відреагувала на виступи демонстрантів, застосовуючи для розгону акцій водомети і сльозогінний газ. У більшості випадків спроби розгону закінчувалися сутичками маніфестантів з поліцією.

За офіційними даними, у них загинули чотири людини, точне число потерпілих не називалося, однак воно оцінювалося у кілька тисяч.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147