У португальському Монтемор-у-Велью завершився перший день фіналів Чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, де в заключному, восьмому, фінальному заїзді бронзову медаль завоював український екіпаж четвірки каноїстів.

Українська команда виступала у такому складі: Віталій Вергелес, Денис Коваленко, Денис Камерилов і Едуард Шеметило. Якщо на старті дистанції у 1000 м українці йшли у другій групі учасників, помітно відстаючи від лідерів, то у другій половині зуміли обігнати багатьох.

При цьому збірну Румунії, яка фінішувала другою, українці наздогнати не зуміли, програвши лише 0,130 секунди. Перше місце протягом всієї гонки впевнено утримував екіпаж із Білорусі, який завоював золоту медаль, передає «УНІАН».

Сьогодні у фіналі виступав також Вадим Ціпан. Але на дистанції 1000 м у каное-одиночці він фінішував лише дев'ятим, відставши від переможця Мартіна Фукса із Чехії на 12,5 секунди.

У цьому турнірі збірна України виступає в ослабленому складі. У команді відсутні олімпійські чемпіони Юрій Чебан та Інна Осипенко-Радомська.

Чемпіонат Європи у Португалії завершиться 16 червня. У цей день пройдуть ще 18 фіналів у різних дисциплінах і на різних дистанціях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

289