Уряд не допустить закриття підприємств гірничо-металургійного комплексу. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на прес-конференції за підсумками Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

За словами прем'єра, сьогодні підписаний дуже важливий документ - меморандум з підприємствами ГМК. «Президент кілька місяців тому дав доручення знайти компроміси, шляхи для прийняття програми з розвитку комплексу. І ми їх знайдемо», - запевнив чиновник.

Він додав, що в Європі, де триває криза і спад попиту на металопродукцію, зараз закриваються підприємства, звільняються робітники. «Могли ми піти таким шляхом? Не могли, ми на таке не підемо. Тому раніше ми для початку провели переговори з представниками електрометалургії, домовилися про оптимізацію ціноутворення на електроенергію, і зараз ці підприємства працюють. Ми реалізували підтримку автопрому. Тепер прийшла черга ГМК. Ми реально підтримуємо промисловість», - сказав глава уряду.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову створити робочу групу з питань надання підтримки підприємствам гірничо-металургійного комплексу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

295