Кабінет Міністрів продовжить підтримку перспективних проектів в АПК. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у ході Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

За словами прем'єра, держава системно компенсує частину коштів, що витрачаються аграріями на будівництво теплиць, тваринницьких комплексів, на відсотки за кредитами таощо, і результати - у наявності. «Крім того, влада і аграрії почали ефективно співпрацювати в зерновому, олієжировому секторах. І Україна запрошує іноземних інвесторів для реалізації нових великих інвестпроектів в сільському господарстві», - зазначив чиновник.

Він також додав, що вітчизняні аграрії вийшли на стабільне щорічне виробництво більше 50 млн тонн зернових. «Крім того, Україна утримує провідні позиції з випуску соняшникової олії. А щоб наростити валове виробництво сільгоспкультур на півдні країни, ми починаємо там реалізацію великого зрошувального проекту. Плануємо зрошувати близько 2 млн га, що забезпечить високі врожаї, і не тільки зерна. Запрошуємо інвесторів до участі в реалізації такого великого і складного проекту», - сказав глава уряду.

Він підкреслив, що влада готова вислухати пропозиції інвесторів в галузі. «Зараз завершується розгляд проектів, а з другого півріччя почнеться їх реалізація», - уточнив Азаров.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167