Україна буде відстоювати національні інтереси у питанні наміру Туреччини ввести спецмито на імпорт українського волоського горіха. Про це заявив журналістам міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«Туреччина зарезервувала за собою право ввести спеціальне мито на імпорт з України волоського горіха. У липні буде засідання ради з торгівлі Світової організації торгівлі, на якому обговорюватиметься це питання. На цьому заході запланована присутність нашого представника, і природно ми будемо відстоювати свої національні інтереси», - підкреслив міністр.

Також Прасолов повідомив, що на 25 червня заплановане проведення засідання двосторонньої турецько-української комісії, на якому буде обговорюватися широкий спектр питань співробітництва, в тому числі і питання імпорту з України волоського горіха.

Нагадаємо, Туреччина поінформувала Всесвітню організацію торгівлі про те, що запровадить мито на ввезення українських волоських горіхів у відповідь на підвищення Україною ввізного мита на імпортні авто.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188