Європейський Союз розуміє політичні сили України, які блокують Верховну Раду, проте сподівається, що парламент запрацює і зможе прийняти необхідні для європейської інтеграції України закони.

Про це заявила заступник голови представництва ЄС в Україні Марія Юрикова у ході міжнародної конференції «Соціальний вимір європейської інтеграції України: на шляху до нових законодавчих ініціатив і зміцнення співробітництва між Україною та ЄС».

«Я би хотіла звернутися до членів парламенту: ми повністю розуміємо, чому блокується Верховна Рада. Це важливо для політичних партій - проводити дискусії для того, щоб зменшувати проблеми, оскільки це в інтересах вашої країни. Але давайте сподіватися, що рішення буде незабаром знайдене, Верховна Рада запрацює і зможе обговорювати і приймати необхідні закони для євроінтеграції», - сказала вона.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 червня парламентарії від опозиції заблокували трибуну Верховної Ради України і зажадали, щоб Президент Віктор Янукович особисто прийшов до парламенту і виступив зі щорічним посланням.

7 червня блокування ВР продовжилося.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149