Наміри України поглиблювати співпрацю з країнами-членами Митного союзу не суперечать курсу на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко заявив в інтерв'ю «5 каналу».

«Вважається, що якщо ми співпрацюємо з Митним союзом, це якимось чином завадить підписанню Угоди про асоціацію з ЄС. Насправді це різні речі. Позиція Президента України Віктора Януковича наступна: ми повинні підписати Угоду про асоціацію і не втрачати ринок країн Митного союзу», - цитує слова Бойка його прес-служба.

Віце-прем'єр-міністр додав, що досягнуті домовленості з поглиблення співробітництва України з Митним союзом стали можливі завдяки зусиллям Януковича.

«Колосальна робота була проведена Президентом України Віктором Януковичем з роз'яснення нашої позиції між усіма країнами-членами Митного союзу. Домовленості в Астані - це результат роботи, яку провів Президент України зі своїми колегами у рамках двосторонніх переговорів», - сказав він.

Бойко додав, що в сучасному глобалізованому світі доцільно налагоджувати співпрацю з різними країнами.

Нагадаємо, 31 травня в Мінську прем'єр-міністр України Микола Азаров і голова Євразійської економічної комісії Віктор Христенко підписали меморандум про поглиблення взаємодії між ЄЕК і Україною. Меморандум передбачає надання Україні можливості мати представника в ЄЕК і отримати статус спостерігача в Євразійському економічному союзі з 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160