На підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом інші зв'язки України не повинні впливати.
Про це заявила заступник глави Представництва ЄС в Україні Марія Юрікова під час спільної міжнародної конференції Комітету Верховної Ради України з питань євроінтеграції та Фонду Фрідріха Еберта на тему «Соціальний вимір європейської інтеграції України: на шляху до нових законодавчих ініціатив і зміцнення співробітництва між Україною та ЄС».

Вона зазначила, що в ЄС проводиться моніторинг того, що відбувається в Україні, «моніторинг щодо меморандуму, підписаного кілька тижнів тому».

«Ми завжди зазначаємо, що ми розуміємо, як важливо Україні мати добрі відносини з країнами-сусідами, мати торговельні відносини, важливість ринкових зв'язків. Але ми завжди наголошуємо, що такі кроки, які здійснюються, вони не повинні впливати на підписання Угоди про асоціацію, включаючи і поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі», - сказала Юрікова.
Вона нагадала, що Угода про асоціацію в частині зони вільної торгівлі надає Україні великі економічні можливості, повідомляє «УНІАН».

«Для української продукції відкриваються нові ринки, ринки для послуг, ринки 500-мільйонного населення», - сказала представник ЄС.

Як повідомляв ForUm, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною. Документ містить не тільки політичну складову, а й передбачає створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

337