Перша міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» показала, що Україна має значний потенціал для розвитку. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі із співголовами моніторингової місії Європарламенту екс-президентом ЄП Петом Коксом і колишнім главою Польщі Олександром Кваснєвським у п'ятницю, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Зарубіжні гості проявили колосальний інтерес до конференції: представлено 62 країни і понад 3000 бізнесменів. Сьогодні було підписано цілу низку найважливіших контрактів. Це свідчить про те, що Україна має значний потенціал для розвитку», - підкреслив глава уряду.
Азаров висловив задоволення, що приїзд місії збігся з проведенням конференції «Україна та партнери» і екс-президенти зможуть взяти участь у її роботі.

У свою чергу Кваснєвський зазначив, що кількість країн-учасниць - це свідчення того, що «проведення такої конференції було потрібним і важливим для України». За його словами, співголовам місії буде приємно взяти участь у конференції. «Це новий досвід для нас», - додав екс-президент Польщі.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що створення сприятливих умов для ведення бізнесу дозволить протидіяти світовій економічній кризі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

322
Туфли осень-зима Everest