Європейський Союз не розглядає можливість введення відносно України торгових санкцій у відповідь за встановлення спецмита на імпорт автомобілів.

Про це в коментарі журналістам заявив заступник директора Генерального директорату Європейської комісії з питань торгівлі Петер Балаш.

«Поки в ЄС не затверджені ніякі рішення щодо подібних заходів. При цьому деякі країни (поза ЄС) займають більш нетерплячу позицію. У нас є певні питання щодо введення Україною спецмита, але ми вважаємо за краще вирішити цю проблему шляхом переговорів», - сказав Балаш, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення спеціальних мит на імпорт автомобілів у розмірі 6,46% на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1000 куб. см, але не більш як 1500 куб. см, і 12,95% на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1500 куб. см, але не більш як 2200 куб. см.

Це викликало різку критику з боку багатьох членів ВТО. Зокрема, із закликом відкликати цю заявку до Києва звернулися ЄС і США.

Очікується, що спецмито на іномарки допоможе стати на ноги вітчизняному автопрому.

Туреччина поінформувала Всесвітню торгову організацію про те, що запровадить мито на ввезення українських волоських горіхів у відповідь на підвищення Україною ввізного мита на імпортні авто.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188