У 2013 році зростання ВВП України складе 1-1,5%. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» заявив міністр фінансів України Юрій Колобов.

«Ви прекрасно розумієте, що наша економіка багато в чому знаходиться в тіні. За останні 2 роки ставки податків падають, а надходження до бюджету - зростають, хоча ці 2 вектори повинні бути паралельними. Треба стимулювати бізнес такими нововведеннями, щоб економіка виходила з тіні», - сказав він.

Міністр зазначив, що країна здатна виконати заплановані доходи і з потоковим станом держбюджету, навіть якщо ситуація в економіці буде не такою, як очікувалося.

«В Україні можлива ситуація, коли при перегляді бюджету в частині макроекономічних показників дохідна і видаткова частини не змінюються. Найголовніше, щоб дефіцит не збільшувався. Я підтверджую, що бюджет може бути переглянутий», - сказав глава Мінфіну.

Він зазначив, що дефіцит бюджету НАК «Нафтогаз України» станом на 13 червня зменшився на 30% порівняно з аналогічним періодом 2012 року.

Як повідомляв ForUm, обсяг реального ВВП у I кварталі 2013 року проти I кварталу 2012 року скоротився на 1,1% у порівнянні з падінням на 1,3%.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223