Міністерство внутрішніх справ має намір завершити до липня досудове розслідування фактів нападу на журналістів та їх побиття в Києві 18 травня. Про це журналістам повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

«Я думаю, що трохи ще потрібно часу, щоб прокуратура дала згоду, щоб це кримінальне провадження було направлено до суду. Я думаю, що, можливо, до кінця місяця», - зазначив він.

Міністр підкреслив, що зараз встановлені близько 90% учасників подій 18 травня.

Захарченко зазначив, що міліція продовжує отримувати додаткову інформацію від журналістів, повідомляють «Українські новини».

На даний момент повністю відновлена ​​картина подій. «Встановлено осіб, які почали першими активні дії, та особи, які потім відповідали такими ж активними діями», - сказав міністр.

Він підкреслив, що розслідування проводиться об'єктивно, всі винні будуть притягнуті до відповідальності.

Крім того, міністр повідомив журналістам, що дана справа заслуховувалася в Генеральній прокуратурі у присутності генерального прокурора Віктора Пшонки і в присутності глави Служби безпеки України Олександра Якименка.

Захарченко зазначив, що були деякі питання до слідства, але, на думку міністра, нез'ясовані обставини, про які було згадано на заслуховуванні справи, будуть уточнені і з'ясовані.

Як раніше повідомляв ForUm, під час акції опозиції 18 травня молоді люди почали бійку, в якій постраждали журналіст «5 каналу» Ольга Сніцарчук і фотограф газети «Комерсант-Україна» Влад Содель.

За підозрою в нападі затримали Вадима Тітушка. 22 травня суд відпустив його під заставу і підписку про невиїзд.

Прокуратура Шевченківського району Києва затвердила і направила до суду обвинувальний акт відносно 20-річного жителя Білої Церкви, який підозрюється у хуліганських діях і умисному перешкоджанні діяльності журналістів під час масових заходів 18 травня у центрі Києва.

Слідчі столичної міліції в ході розслідування кримінального провадження за фактом хуліганських дій і умисного перешкоджання діяльності журналістів під час масових заходів 18 травня в центрі Києва встановили осіб, яким зараз повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

296