Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко звернувся до генерального прокурора Віктора Пшонки з проханням об'єктивно розслідувати причини і обставини інциденту, який стався вчора в одному з кафе Харкова між співробітниками Державної служби охорони і суддею районного суду.

Про це міністр повідомив сьогодні в інтерв'ю журналістам у Києві.

«Я сьогодні звернувся до генерального прокурора, щоб провели об'єктивну перевірку тих подій, які відбулися в Харкові. Ми направили туди свою групу співробітників Управління внутрішньої безпеки та інспекції з особового складу», - сказав Захарченко, зазначивши, що попередньо він не хоче робити якісь висновки, повідомляє «УНІАН».

«Попрацюють, буде інформація, і ми вам надамо інформацію», - запевнив міністр.

Відповідаючи на запитання, чи буде звертатися МВС з приводу дій судді до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції, Захарченко сказав: «Я не хочу зараз піднімати ці питання. Думаю, коли ми проведемо службове розслідування, матеріали службового розслідування направимо до Генпрокуратури, можливо, Генпрокуратура і прокуратура Харківської області якісь свої висновки зроблять».

Як повідомляв ForUm, у Харкові заарештовано двох співробітників Державної служби охорони, які намагалися припинити хуліганські дії відвідувача кафе, яким виявився суддя.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239
Классические туфли мужские