У 2012 році Україна поставила на зовнішні ринки продукції АПК на 18,2 мільярда доларів, що на 40% більше, ніж у 2011 році. У поточному році доходи від експорту планується збільшити до 22 мільярдів доларів. Про це в ході дискусійної панелі «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!», що відбулася в рамках першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«За останні роки Україна стала одним з найбільших гравців на світовому ринку продовольства, постійно нарощуючи експорт сільськогосподарської продукції. Четверта частина від усього експорту України - це аграрна продукція. У 2012 році кожна 11 тонна зерна, що продавалося на світовому ринку, була вітчизняного виробництва. Нам належить 9,2% у світовій торгівлі зерновими. У цілому ж у 2012 році експорт сільгосппродукції склав 18,2 мільярда доларів США, що на 40% більше у порівнянні з попереднім роком», - зазначив міністр.

За словами Присяжнюка, сьогодні держава абсолютно виправдано покладає на аграрний сектор великі надії. Підтвердженням цьому є те, що аграрний блок - один з основних у Державній програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

«У рамках виконання програми ми плануємо залучити потужний інвестиційний ресурс у галузь. Ми плануємо реалізувати свої можливості в інвестиційних проектах в галузі сільськогосподарського машинобудування, тваринництва, тепличного господарства, розвитку інфраструктури аграрного ринку та зрошувальних систем, харчової промисловості та інших», - повідомив глава відомства.

У результаті реалізації Державної програми активізації розвитку економіки планується збільшити обсяги експорту сільськогосподарської продукції до 22 мільярдів доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

227
Классические туфли мужские