Аграрний сектор стає все більш цікавим для інвесторів. Для цього уряд і Мінагрополітики вживають заходів, щоб умови ведення аграрного бізнесу ставали більш прозорими і зрозумілими. Вже цього року в сільське господарство можуть вкласти близько 3 мільярдів доларів іноземних інвестицій.

Зокрема, ці кошти можуть піти на реалізацію інвестиційних проектів у галузях тваринництва, сільгоспмашинобудування, тепличного господарства, зрошувальних систем, розвитку інфраструктури аграрного ринку та харчової промисловості. Про це в ході дискусійної панелі «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!», що відбулася в рамках першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«На сьогоднішній день аграрний сектор вітчизняної економіки відрізняється дійсно високим рівнем інвестиційної привабливості. Зокрема, надзвичайно привабливі для інвесторів галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування, тваринництва, харчової промисловості, тепличного господарства. Крім того, зовнішні і внутрішні інвестори висловлюють все більшу зацікавленість у розвитку інфраструктури аграрного ринку, зрошувальних систем», - зазначив Присяжнюк.

За його словами, щоб зробити вітчизняний АПК більш привабливим для інвесторів, уряд України працює над покращенням умов ведення аграрного бізнесу. Крім того, влада докладає максимум зусиль для того, щоб державна політика у сфері сільського господарства стала ще більш зрозумілою, прозорою та прогнозованою.

А це, за словами міністра, допоможе наростити показники валового виробництва вітчизняного АПК, сприятиме забезпеченню світової продовольчої безпеки.

«Я переконаний, що, збільшивши в цьому році розміри інвестування до 3 мільярдів доларів, ми виконаємо всі поставлені перед нами завдання. Тому ми розглядаємо сьогоднішній форум як вагомий внесок у нашу спільну справу - максимальне забезпечення рівня світової продовольчої безпеки в найближчій перспективі», - підкреслив Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

202