Президент України Віктор Янукович сподівається, що робота Міжурядової українсько-австрійської комісії дасть поштовх у розвитку відносин між країнами. Про це Глава держави заявив під час зустрічі з федеральним президентом Республіки Австрія Хайнцем Фішером у рамках 18-го саміту глав держав Центральної Європи у Братиславі, повідомляє прес-служба Президента.

«Міжурядова спільна комісія працює, і ми сподіваємося, що пропозиції, які будуть напрацьовані, дадуть поштовх нашим двостороннім відносинам», - сказав він.

Янукович подякував президенту Австрії за підтримку євроінтеграційних прагнень України. Він також висловив надію, що в листопаді на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі буде підписано Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.


Під час зустрічі також йшлося про діяльність України в рамках головування в ОБСЄ. Президент України розповів, що одним із пріоритетів держави є пошук шляхів врегулювання «заморожених» конфліктів.

Янукович запросив Фішера відвідати Україну з візитом.

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович 13 червня здійснює робочий візит до Словаччини для участі у 18-му саміті глав держав Центральної Європи.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною. Документ містить не тільки політичну складову, але також передбачає створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177