Народні депутати, що вийшли з фракції «Батьківщина», створюють нову опозиційну фракцію. Про це повідомив депутат Володимир Купчак, який покинув фракцію Арсенія Яценюка минулого тижня.

«Зараз я збираю людей, веду переговори про створення нової опозиційної фракції», - сказав депутат. У майбутнє об'єднання, за його словами, вже погодилися вступити близько 30 осіб, повідомляє «Bзгляд».

«Хто саме, поки назвати не можу, щоб не підставляти їх. Вони ще не прийняли остаточного рішення і не вийшли з опозиційних фракцій», - сказав Купчак.

Депутат не може сказати, коли буде оголошено про створення нової фракції, але він не виключає, що це може статися ще до закінчення цієї сесії Ради 5 липня.

Згідно з Регламентом Верховної Ради, депутати можуть створювати фракції, але їх чисельність має бути не менше найменшої фракції партії, що прийшла в парламент. Зараз це фракція комуністів, яка налічує 32 людини.

Однак Купчака це не бентежить. «Спочатку створимо депутатське об'єднання, а потім позафракційні депутати підтягнуться і тоді з'явиться наша фракція», - сказав депутат.

Назви для об'єднання поки не придумали. «Не важливо, як воно називатиметься, головне - ідея, за яку ми будемо боротися», - заявив депутат.

Нагадаємо, що на сьогодні з фракції «Батьківщина» вийшло вже вісім народних депутатів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223