У Греції сьогодні пройде загальний 24-годинний страйк на знак протесту проти закриття владою Грецької радіомовної корпорації (ГРК).

Страйк оголошено Загальною конфедерацією праці Греції та Вищою радою профспілки держслужбовців.

Учасники страйку висловлюють також солідарність з 2,6 тис. «тимчасово звільненими» - до створення до кінця літа нової, зі значно скороченими штатами, компанії - співробітниками державних радіо- і телеканалів. Вони перестали транслювати свої програми - поки що за винятком інтернету - не тільки для Греції, але і для численних грецьких діаспор по всьому світу.

Ділове життя в країні, як очікується, буде сьогодні серйозно порушене. Свою участь у страйку вже підтвердила ціла низка профспілок, які об'єднують різні загони трудящих, зокрема, транспортників, лікарів, викладачів вузів, податківців.

Крім того, протягом двох годин - з 15:00 по 17:00 за місцевим часом - страйкуватимуть авіадиспетчери. Частина журналістів і технічного персоналу органів друку, а також співробітники Генерального секретаріату з друку почали страйк у середу. Працівники ЗМІ заявляють, що мають намір страйкувати, поки влада не скасує своє рішення про закриття ГРК.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

151
Классические туфли мужские