Сьогодні, 12 червня, уряд на своєму засіданні прийняв розпорядження «Про схвалення проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Корея про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються офіційними та службовими паспортами», повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

Проект угоди розроблений МЗС за дорученням Президента України щодо реалізації домовленостей, досягнутих у ході його робочого візиту до Республіки Корея (26-28 березня 2012 року).

Положеннями проекту угоди передбачається можливість громадян держав сторін, які користуються службовими і/або офіційними паспортами, в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати на території держави іншої країни без віз протягом періоду, що не перевищує 90 днів з дати першого в'їзду.

Прийняття розпорядження дозволяє здійснити внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання цієї угоди, яке планується провести міністром закордонних справ України в узгоджені з корейською стороною терміни.

Укладення угоди сприятиме лібералізації умов взаємних поїздок представників органів державної влади України та Кореї, а також дасть поштовх подальшому поглибленню українсько-корейських двосторонніх відносин.

Проект розпорядження погоджено Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством юстиції, Міністерством внутрішніх справ, Державною прикордонною службою та Службою безпеки України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160