Капітальні інвестиції в аграрний сектор України збільшилися на 10%. Про це напередодні проведення першої Міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», організованої з ініціативи уряду, заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

За його словами, з січня по березень 2013 року капітальні інвестиції у сільське господарство склали 2,5 мільярда гривень. «А це на 10% більше, ніж за аналогічний період попереднього року», - цитує слова Арбузова його прес-служба.

Перший віце-прем'єр підкреслив, що вже традиційно найбільш привабливими галузями для інвесторів є харчова промисловість, біоенергетика і рослинництво, а основними інвесторами в АПК залишаються європейські країни.

«Інвестори зацікавлені вкладати кошти у ті галузі сільського господарства, де є високий рівень прибутковості підприємств, експортоспроможність, високі темпи зростання масштабів виробництва, а також кращі умови ліквідності інвестицій», - сказав він.

«Динаміка обсягів інвестицій у сільське господарство у період з 2000 року, коли вони були маленькі, до 2012 року, свідчить про високі щорічні темпи їхнього зростання, і уряд працює над тим, щоб вони постійно збільшувалися. Для цього ми створюємо прозорі умови для інвесторів і поглиблюємо державно-приватне партнерство», - зазначив чиновник.

Нагадаємо, I Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» відбудеться 13-14 червня 2013 року на столичному НСК «Олімпійський». Однією із тем зустрічі бізнесу і влади стане панельна дискусія «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом». Участь у ній планує взяти перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177