Президент України Віктор Янукович 13 червня здійснить робочий візит до Словаччини для участі у 18-му саміті глав держав Центральної Європи. Про це, як повідомляє прес-служба Президента, заявив голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

Він зазначив, що під час візиту Глава держави, зокрема, виступить на пленарному засіданні саміту, яке буде присвячено темі «Стратегія зростання для посткризового відновлення», де викладе бачення української сторони щодо пріоритетних напрямів співробітництва країн регіону Центральної та Східної Європи, а також з актуальних питань європейської інтеграції України.

Окрім участі у запланованих багатосторонніх заходах в рамках програми саміту, Янукович проведе низку двосторонніх зустрічей з главами держав, які перебуватимуть у Братиславі.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ України Віктор Майко заявив, що Президент України Віктор Янукович і президент Польщі Броніслав Коморовський проведуть зустріч під час 18-го саміту глав держав Центральної та Східної Європи, який пройде 12-13 червня в Братиславі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183