Вітчизняні аграрії приступили до збору врожаю. Ранні зернові та зернобобові почали першими збирати хлібороби Одеської областей і Криму, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

Сільгоспвиробники області зберуть ранні культури та ріпак з площі 1090 тис. га. Що стосується валового збору зерна, то планується отримати не менше 3,5 мільйона тонн зерна. А в Криму підлягає збиранню 422 тисяч га ранніх зернових культур.

Глава відомства повідомив, що аграрії зберуть ранні зернові та зернобобові культури і ріпак з площі 1090 тис. га. У тому числі пшеницю зберуть з 491,4 тисячі га, ячмінь - 438,8 тисячі га, горох - 42 тисяч га, овес - 8,7 тисячі га, жито - 1,5 тисячі, ріпак - 103 тисяч га. Урожай вийдуть збирати 3633 комбайни з області та близько 1000 з інших регіонів.

Раніше Мінагрополітики повідомляло, що цього року аграрії приступили до збирання раніше, ніж у 2012-му. У сільгоспвиробників є 12-14 днів, щоб зібрати ранні зернові та зернобобові культури. А щоб дотримати необхідні терміни, поки аграрії усіх областей мають достатню кількість ресурсів, зокрема техніки.

Також протягом жнив працюватиме Штаб з питань координації проведення комплексу збиральних робіт. Він діятиме постійно, щоб якомога оперативніше реагувати на ситуацію на полі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

376
Туфли осень-зима Everest