Норвезький терорист Андерс Брейвік 11 червня через адвоката оголосив, що відмовляється від прав на спадкування майна своєї матері, повідомляє «Lenta.ru» з посиланням на «Agence France-Presse».

Як пояснив адвокат злочинця, одним з основних мотивів цього рішення було небажання Брейвіка втратити гроші на користь родичів його жертв, а також держави.

Після кончини матері Брейвіка у березні 2013 року представники держави не приховували наміри використати заповідане йому майно на виплати родичам 77 людей, убитих терористом влітку 2011 року.

Точна сума, в яку оцінюється спадщина, що дісталася Брейвіку, невідома. Проте раніше повідомлялося, що тільки квартира його матері може піти з молотка приблизно за 650 тисяч доларів.

Після відмови Брейвіка від своєї частки у спадщині матері незатребувані кошти відійдуть його зведеній сестрі, а також благодійним організаціям, зазначеним у заповіті матері терориста.
Нагадаємо, у липні 2011 року Андерс Брейвік скоїв подвійний теракт у Норвегії. Спочатку він підірвав бомбу біля будівлі уряду в Осло, після чого розстріляв учасників молодіжного табору правлячої партії на острові Утойя. У загальній складності його жертвами стали 77 осіб.

Під час судового процесу Брейвік повністю визнав свою провину і пояснив, що своїми діями хотів привернути увагу суспільства до ісламізації Європи. У серпні 2012 року він був визнаний осудним і засуджений до 21 року тюремного ув'язнення - максимальної міри покарання в Норвегії. Однак якщо після закінчення цього терміну Брейвіка визнають таким, що становить небезпеку для суспільства, його ув’язнення продовжать.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

355
Туфли осень-зима Everest