Виконком Національного Олімпійського комітету України на засіданні висловив одностайну підтримку кандидатури Сергія Бубки на посаду президента Міжнародного олімпійського комітету, повідомили у прес-службі НОК.

Віце-президент НОК і віце-президент Європейського союзу футбольних асоціацій Григорій Суркіс зазначив, що Сергій Бубка досяг визначних спортивних вершин, своїм талантом, щирістю і працьовитістю підкоривши серця мільйонів любителів спорту в усьому світі.
«Бубка - еталон посла спорту в світі, представник народної дипломатії у себе на Батьківщині і за кордоном, гідний учень і спадкоємець видатних президентів МОК Хуана Антоніо Самаранча і Жака Рогге. Тому ми, члени Виконкому, представники різних видів спорту, приєднуємося до тих керівників світового спорту, спортсменів, тренерів і прихильників олімпійського руху, хто підтримує кандидатуру Бубки і вірить у нього», - підкреслив Суркіс.

Як раніше повідомляв ForUm, наприкінці травня Бубка оголосив про своє рішення балотуватися на посаду президента МОК. Вибори президента МОК відбудуться на 125-й сесії Міжнародного Олімпійського комітету 10 вересня в Буенос-Айресі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

391