Прокуратура міста Лілль попросила суд закрити справу відносно колишнього голови МВФ Домініка Стросс-Кана, якого звинувачували у сутенерстві. Про це 11 червня повідомляє портал France 24. Як уточнює Agence France-Presse, на те, щоб прийняти рішення, у суду є місяць.

На думку прокурора, слідство зібрало недостатньо доказів провини Стросс-Кана в причетності до організації злочинної мережі, що поставляла повій з готелю Carlton у Ліллі на різні заходи, в яких брали участь високопосадовці. Справа про сутенерство є останньою, в якій Стросс-Кан ще фігурує як обвинувачений.

Раніше в грудні 2012 року повідомлялося, що суд Лілля, розглянувши прохання адвокатів, відмовився зняти зі Стросс-Кана звинувачення в сутенерстві. Тоді було прийнято рішення про продовження розслідування щодо нього.
 
 
Стросс-Кан був затриманий у справі про сутенерство у лютому 2012 року. На допитах він визнав, що брав участь у вечірках, однак стверджував, що не мав поняття, що деякі з дівчат є повіями.

Раніше проти Стросс-Кана висувалися й інші звинувачення, найвідоміше з яких призвело до його відставки з посади глави МВФ. У травні 2011 року покоївка нью-йоркського готелю заявила, що високопоставлений постоялець намагався її зґвалтувати.

Однак згодом ця справа розвалилася, оскільки свідчення дівчини були поставлені поліцією під сумнів. І все таки, покоївка і Стросс-Кан висунули один одному цивільні позови. Мирова угода між ними була укладена лише у грудні 2012 року.

Нагадаємо, у жовтні 2012 року суд зняв зі Стросс-Кана звинувачення у справі про можливе групове зґвалтування.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

378