Переговори Південної та Північної Кореї на міністерському рівні, які повинні були відбутися 12-13 червня в Сеулі, скасовані.

Це сталося через те, що двом країнам так і не вдалося прийти до домовленості за списком учасників делегацій діалогу, передає РІА «Новини».

Як повідомлялося раніше, дводенна зустріч на міністерському рівні між Південною Кореєю і КНДР повинна була відбутися в Сеулі 12 і 13 червня.

Рішення про це було прийнято під час робочих переговорів представників двох країн, що пройшли 9 червня в переговорному пункті Пханмунджом у демілітаризованій зоні, де в 1953 році було підписано Корейську угоду про перемир'я.

Очікувалося, що в ході зустрічі в Сеулі будуть підняті питання нормалізації роботи спільної корейської індустріальної зони Кесон, а також проблема поновлення туристичних поїздок південнокорейців у курортну зону в Кимгансані.

Як повідомляв ForUm, минулого тижня, 6 червня, КНДР запропонувала Південній Кореї провести офіційні переговори на урядовому рівні щодо відновлення економічного співробітництва.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199