Заява Юлії Тимошенко, оприлюднена вчора, 10 червня, на особистому сайті екс-прем'єра - справжня. Про це заявила прес-секретар Тимошенко Марина Сорока. Так вона прокоментувала озвучені деякими соратниками Тимошенко сумніви в достовірності послання через висловлену в ньому пропозицію опозиції сісти за стіл переговорів з владою.

Зауважимо, Тимошенко написала, що підтримує ідею проведення зустрічі опозиції та Президента Віктора Януковича, можливість якої зараз активно обговорюється, пише «Bзгляд».

Екс-прем'єр очікує від цього круглого столу «глибокої публічної дискусії з метою пошуку способів зупинки сповзання країни у прірву бездержавності, остаточної дискредитації усіх політичних інститутів, руйнування основних моральних цінностей, зупинки ескалації холодної війни за штучним розподілом нації на «фашистів» і «антифашистів».

Ще Тимошенко сподівається, що під час зустрічі буде погоджена «дорожня карта шляху України до ЄС».

Це послання викликало питання у деяких опозиціонерів. «Почитав черговий лист Юлії Тимошенко. Стиль не схожий. Зміст - теж. У мене великий сумнів, що Юлія Тимошенко дала опозиції мандат на переговори з владою. Чому лідери «Батьківщини» не оприлюднили рукописний оригінал? Можливо тому, що його не існує, а лист Юлії вигаданий?!», - написав у Facebook позафракційний депутат Сергій Міщенко.

Прес-секретар Тимошенко його сумніви відкидає. «У мене є звичайний аркуш паперу з текстом, написаним від руки. Адже у нас є відпрацьована система передачі листів Юлії Володимирівни. Отриманий текст ми набрали на комп'ютері і розмістили в Інтернеті. Якщо депутати сумніваються, вони можуть звернутися до прес-секретаря Тимошенко», - заявила її прес-секретар Марина Сорока.

Однак журналістам показати рукопис вона відмовилася, аргументувавши тим, що на демонстрацію оригіналу пресі «немає вказівки Юлії Володимирівни».

Зазначимо також, що в кінці листа екс-прем'єр як місце відправлення вказала Качанівську колонію, хоча в даний момент вона, як відомо, знаходиться на лікуванні в Харківській ЦКЛ №5 «Укрзалізниці». За словами Сороки, «Качанівську колонія» вказала сама Тимошенко.

«Як було в тексті, так і набрали. Всі розуміють, що лікарня це лише умовність. Тимошенко як і раніше знаходиться у в'язниці. Лікарня - це просто територія, де обладнали камеру з медичними умовами. Камера в лікарні - та ж Качанівська колонія», - сказала Сорока.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232