Майже кожен четвертий трудовий мігрант, який прибуває до Західної Європи, працевлаштовується в Англії.

Як повідомляє The Telegraph з посиланням на Євростат, це майже вдвічі більше від кількості іноземних шукачів роботи, працевлаштованих у Німеччині.

Відповідно до прогнозу римського аналітичного центру «Айріс», більше 700 тис. чол. у віці від 18 до 35 років мають намір приїхати до Великобританії після того, як будуть зняті обмеження на в'їзд.

З того часу, як Польща та інші східноєвропейські країни приєдналися до ЄС, на заробітки до Британії приїхало понад 1 млн громадян. Так, у 2012 році в країні працювало понад 216 тис. громадян ЄС, які прибули за попередні два роки. Це на 10% більше від показника 2010 року, як свідчить статистика англійської служби зайнятості, повідомляє «УНІАН».

Кількість мігрантів, які прибувають до Німеччини, що відкрила свої двері для громадян зі Східної Європи у травні 2011 року, подвоїлася до 166,5 тис. у 2012 році в порівнянні з 80,5 тис. у 2010 році.

Експерт аналітичного центру «Нагляд за міграцією» Андрю Грін вважає, що «це подальший індикатор того, що наступного року ми будемо мати наплив мігрантів з Румунії та Болгарії».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189