Виїзне засідання Ради найімовірніше відбудеться. Враховуючи чергове блокування опозицією роботи ВР, більшість знову піде на контрприйом у вигляді позачергового виїзного засідання, пише «Inpress.ua».

За даними видання, на цей раз більшість може провести позачергове засідання Ради в кінотеатрі «Зоряний», де знаходиться штаб Партії регіонів.

У минулі вихідні, близько 5-ї години ранку до будівлі кінотеатру «Зоряний», де знаходиться штаб Партії регіонів, під'їхали мікроавтобуси, із яких вивантажували великі коробки. За словами очевидця, який повідомив про це у соціальній мережі Facebook, у коробках були якісь документи. У пості міститься також фото автомобіля, номера якого приховані наклейкою-постером з партійною символікою Партії регіонів.

«Сьогодні вранці, десь в районі 5-тої години ... чудову картину довелося спостерігати біля Prego cafe, що біля кінотеатру «Зоряний». Стояла машина «регіонів», номери у наклейках, а хлопці розвантажують якісь ящики з документами. Я дістав телефон зробив парочку фоток, але тут дивлюся, стоять ще 2 машини з боків з якимись антенами, як на мене - машини спецзв'язку або глушилки. Хлопці, які розвантажували, гопота-гопотою», - пише користувач соцмережі Олександр Аронець, який відповідає за зв'язки з громадськістю у Київській міській організації ВО «Свобода».

Як зазначає видання, не виключено, що таким чином «регіонали» почали підготовку до проведення позачергового засідання Ради поза стінами будівлі на Грушевського. Засідання може пройти у кінотеатрі «Зоряний» - його розміри дозволяють зібрати велику кількість людей. А в штаб ПР могли привезти документи, необхідні для проведення засідання - порядок денний, тексти законопроектів і порівняльні таблиці.

Джерело у штабі ПР, яке побажало залишитися неназваним, не заперечувало, що виїзне засідання більшості може пройти у будівлі кінотеатру «Зоряний».

Нагадаємо, раніше лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов заявив про можливість проведення позачергового засідання парламенту, яке може пройти не в будівлі Верховної Ради на вулиці Грушевського. Таким чином, регіонали хочуть уникнути блокування роботи Ради опозицією і «протягнути» потрібні законопроекти.

Крім того, політологи не виключають, що більшість спробує фізично не допустити представників опозиції на своє засідання, щоб його не зірвали. Враховуючи, що «регіонали» орендують кінотеатр «Зоряний» під партійний штаб, який являє собою офіс закритого типу, саме це може служити аргументом, щоб не пустити опозиціонерів у приміщення, де пройде позачергове засідання Ради.

У Партії регіонів вже є потрібна кількість підписів для проведення позачергового засідання парламенту. На порядок денний можуть бути винесені питання щодо призначення нового члена Центрвиборчкому, а також нових членів Вищої ради юстиції. «Хоча не виключено, що ці питання все ж будуть відкладені», - зазначило джерело. Також будуть порушені питання щодо так званого євроінтеграційного блоку законопроектів. Засідання відбудеться в середу, 12-го червня, або у четвер, 13-го червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215