До кінця року столична влада видасть пільговикам ще 425 тисяч «Карток киянина». Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час засідання Колегії Київської міської державної адміністрації повідомив радник голови КМДА Дмитро Турчак.

«Зараз встановлюються 50 нових автоматизованих робочих місць в органах соціального захисту... Це дозволить домогтися того, що до кінця року пільговикам буде видано ще 425 тисяч «Карток киянина», - сказав він.

За словами радника голови КМДА, буде розроблена система видачі карт для працівників комунальних підприємств та бюджетної сфери.

Говорячи про переваги «Картки», Турчак також зазначив, що завдяки додатку «Культура» пільговики отримуватимуть знижки в 14 муніципальних музеях і 7 кінотеатрах столиці.

Чиновник підкреслив, що на даний момент у 10 районах столиці вже відкрито 60 соціальних аптек (комунального підприємства «Фармація», - Ред.), в яких за «Карткою киянина» надається знижка на всі медичні препарати від 10 до 40%.

У свою чергу голова КМДА Олександр Попов зазначив, що з наступного року «Картку киянина» почнуть видавати всім пенсіонерам столиці.

«Поки ми видаємо картки тільки тим, у кого пенсія не перевищує 1,5 тис. грн. Але, думаю, що наступного року ми це зробимо для всіх пенсіонерів», - підкреслив він.

За час впровадження пілотного проекту «Картка киянина» у Києві вже видано близько 6 тисяч карт і перераховано близько 7 млн ​​грн на рахунки їхніх власників.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317